Szklane kabiny prysznicowe na wymiar

Decydując się na remont łazienki, możemy dostosować kabinę prysznicową do własnych, indywidualnych potrzeb i projektów. W przypadku małej łazienki, najbardziej funkcjonalna będzie kabina wnękowa bądź narożna, kabiny tego typu mogą mieć kształt koła, kwadratu, prostokąta bądź wielokątów. Przy większej powierzchni możemy pozwolić sobie na kabiny wolnostojące - usytuowane w dowolnym miejscu w łazience.

Kabiny prysznicowe do niewymiarowych łazienek

Szklane kabiny na wymiar to najlepsze rozwiązanie przy niewymiarowych łazienkach. Szablonowe kabiny mogą nie pasować do trudnego ułożenia, dlatego konieczne jest indywidualne projektowanie kabiny prysznicowej. Warto pomyśleć o montażu kabiny dopasowanej kolorystycznie do całości pomieszczenia. Szklane kabiny prysznicowe idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.Szklana kabina prysznicowa Housekrup.

Dzięki szklanej kabinie nasza łazienka nabierze oryginalnego i stylowego wyglądu. Profesjonalne firmy oferujące kabiny prysznicowe są w stanie dostosować wygląd kabiny do aranżacji całej łazienki. Wybierając mamy szansę zdecydować się na kabiny ze szkła przezroczystego, ale też brązowego czy grafitowego.

Kabiny na wymiar a funkcjonalność

Szkło to wysokiej klasy materiał, odporny na dużą wilgoć oraz bezpośrednie działanie wody. Łazienka jest miejscem w którym największą rolę odgrywa funkcjonalność. Warto pamiętać, że poza walorami estetycznymi, szło jest łatwe w użytkowaniu. Ten elegancki i trwały materiał zapewnia przyjemne kąpiele oraz łatwe czyszczenie.

Szklane kabiny prysznicowe są łatwe do utrzymania w czystości, odpowiednie i regularne czyszczenie na długo pozwala zachować nieskazitelny wygląd. Warto pomyśleć o montażu kabiny dopasowanej kolorystycznie do całości pomieszczenia. Profesjonalne firmy oferujące kabiny prysznicowe są w stanie dostosować wygląd kabiny do aranżacji całej łazienki. Wybierając, mamy szansę zdecydować się na kabiny ze szkła przezroczystego, ale też brązowego czy grafitowego.

Przy dzisiejszych możliwościach technicznych istnieje możliwość wyprodukowania kabiny o dowolnym kształcie i rozmiarze. O różnym wyglądzie - z okuciami bądź bez dodatkowych uszczelek, co daje nam dużą dowolność w aranżacji wnętrz łazienek. Szkło wykorzystywane przy produkcji kabin prysznicowych jest jak najlepszej jakości, odporne na stłuczenia oraz łatwe do czyszczenia. Wysoka jakoś używanych materiałów gwarantuje bezproblemowe i długie użytkowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szklanych kabin prysznicowych.

Najpopularniejsze wpisy
Oferta Housekrup

Housekrup Kraków
Salon Sprzedaży