Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

HouseKrup Elementy szklane - Salon sprzedaży: ul. Lea 20A Kraków.

Lustra - klasa i elegancja

Lustra to nieodłączny element każdego wnętrza. Możemy znaleźć je wszędzie: w domach, biurach, sklepach, na siłowniach i w wielu innych miejscach. Dodają pomieszczeniu stylowego charakteru, a jednocześnie optycznie je powiększają.

Co więcej, potrzebujemy ich, bo kto z nas nie lubi się przeglądać? Obejrzyj nasze ostatnie realizacje i zastanów się, które lustro byłoby idealne dla Ciebie!

Czytaj więcej: Lustra - klasa i elegancja

Balustrady szklane – styl i bezpieczeństwo

Szkło stało się symbolem nowoczesnego designu, jako nowoczesny, estetyczny i funkcjonalny surowiec. Szklane balustrady najczęściej spotykamy w biurowcach, galeriach handlowych oraz innych instytucjach użytku publicznego. Szkło świetnie wkomponowuje się w niemal każde tworzywo (drewno, beton, ceramikę, kamień, cegłę), aranżację, kolorystykę i nie zaburza całej kompozycji. Ze względu na wymienione właściwości szklane balustrady bywają coraz częściej wybierane przez prywatnych klientów, do zabezpieczenia wewnętrznych schodów, balkonów, czy tarasów.

Czytaj więcej: Balustrady szklane – styl i bezpieczeństwo

Zmiana godzin otwarcia

Od 14 stycznia salon Housekrup jest otwarty w godzinach 9:00 - 17:00.

Zapraszamy!